Contact


Dorpsstraat 43 , 3945 Kwaadmechelen-Ham

Sint-Katarinaplein 2, 3500 Hasselt

Alle consultaties vinden plaats na afspraak. Nieuwe cliënten krijgen eerst een aanmeldingsgesprek, waarin de hulpvraag wordt besproken.

U kan een afspraak voor een aanmeldingsgesprek maken via de online agenda( zie ‘afspraak maken’) op onze website.  Ook uw huisarts kan op deze wijze een afspraak aanvragen.

    Dr. Inge Buseyne buseyne@tlabyrint.be
    Sacha Vanchaze 0470 66 48 65 vanchaze@tlabyrint.be
    Ellen Daemen  0472 85 55 77 daemen@tlabyrint.be
    Sophie Slegers 0498 28 88 24 slegers@tlabyrint.be
    Mirte Vanstipelen 0479 65 71 49 vanstipelen@tlabyrint.be
    Yves Dingens 0472 74 31 35 dingens@tlabyrint.be
    Noëmie Putzeys 0485 79 18 47 putzeys@tlabyrint.be
     
    Caroline Broekx 0479 32 38 38 broekx@tlabyrint.be
    Charline Huyghelier 0478 40 53 10 huyghelier@tlabyrint.be
    Beyhan Bicici 0485 38 41 14 bicici@tlabyrint.be

    Share this page

    More...