Contact

 


Dorpsstraat 43 , 3945 Kwaadmechelen-Ham

Sint-Katarinaplein 2, 3500 Hasselt

 

Alle consultaties vinden plaats na afspraak. Nieuwe cliënten krijgen eerst een aanmeldingsgesprek, waarin de hulpvraag wordt besproken.

U kan een afspraak voor een aanmeldingsgesprek maken via een formulier (zie ‘afspraak maken’) op onze website.  Ook uw huisarts kan op deze wijze een afspraak aanvragen. Indien u geen toegang heeft tot het internet, kan u telefonisch een afspraak maken :

U mag rechtstreeks contact opnemen met de therapeut die u nodig heeft, u vindt hier onderaan de contactgegevens.  U kan niet rechtstreeks bij Dr. Buseyne terecht, enkel indien na een intakegesprek of tijdens een lopende therapie duidelijk is dat ook psychiatrische evaluatie nodig is.

    Sophie Slegers
    0498 288824
    slegers@tlabyrint.be

    Dr. Inge Buseyne 0473 86 57 76 buseyne@tlabyrint.be
    Sacha Vanchaze 0478 60 32 40 vanchaze@tlabyrint.be
    Ellen Daemen  0472 85 55 77 daemen@tlabyrint.be
    Mirte Vanstipelen vanstipelen@tlabyrint.be
    Yves Dingens 0472 74 31 35 dingens@tlabyrint.be
    Noëmie Putzeys 0485 79 18 47 putzeys@tlabyrint.be
    Tania Gevaert 0497 33 86 92 gevaert@tlabyrint.be
    Caroline Broekx 0479 32 38 38 broekx@tlabyrint.be
    Charline Huyghelier 0478 40 53 10 huyghelier@tlabyrint.be
    Beyhan Bicici 0485 38 41 14 bicici@tlabyrint.be

     

    Share this page

    More...